(24507)
Dílo od výtvarníka Oldřicha Hanzla. Neotřelým způsobem vytváří pohled na zátiší, hojně využívá rozpitého efektu, díky kterému vznikají organicky vypadající plochy a tvary, které ohraničuje, usměrňujě či dopňuje o detaily. Obraz hraje teplými barvami a působí harmonicky. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 71 x 85 cm, rozměry díla 59 x 45 cm. Signováno vpravo dole "O. Hanzl 87".
Vyvolávací cena
2 500 Kč