Führich Josef Křesomysl svoluje k roční dani

(21826)

Dílo z cyklu Dějiny české v obrazích, vydané malířem Antonínem Machkem a kolektivem ( Josef Führich, Václav Mánes, Václav Markovský, Antonín Gareis, Leopold Friese ) roku 1820. Litografie na papíře, paspartováno, pod sklem, zarámováno do dřevěného rámu zlaté barvy. Rozměry grafického listu jsou 40 x 29 cm. Celkové rozměry jsou 56 x 47 cm. Signatura se nachází na levé straně dole Jos. Führich inv. et lith. Vytvořil Josef Führich, vytiskl Antonín Machek. Na pravé straně dole nápis A. Machek gedr. Rám má místy oděrky, papír je lehce zvlněný.

Vyvolávací cena

1 700 Kč