Pernica František Dědek v kožichu

(9816)

Rozměr díla 22 x 27 cm, včetně rámu 32 x 39 cm, olej na dřevě, signováno v levém dolním rohu " F. Pernica" .

Vyvolávací cena

1 000 Kč