Červená záře

(24384)

Zajímavé abstraktní dílo plné reliéfních struktur a příjemných barevných přechodů. Autor vytváří explozi barev, nejvýrazněji používá rudý odstín, který v kombinaci s černými okraji působí, jako by z díla zářil. Při bližsím pohledu se můžeme nořit do vzniklých struktur a reliéfů, které autor vytvořil. Kombinovaná technika na sololitu, rámováno, rozměry s rámem 43 x 32 cm, rozměry díla 42 x 31 cm. Signováno vpravo dle "A.".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

800 Kč