Bubeníček Václav Strečno

(24350)

Skvělá malba od Václava Bubeníčka s pohledem na obec Střečno, která se nachází na Slovensku. Dominantou obrazu se stává skála, na které se nachází hrad. Umělec vytváří reliéfní malbu prostřednictvím silných nánosů především v místech skály, dokáže skvěle vystihnout hmotu kamene se všemi jeho lomy a odstíny. Olej na plátně, nerámováno, rozměry 60 x 40 cm. Signováno vzadu "V. Bubeníček 15./VIII. 1950, vzpomínka na Slovensko Strečno".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

1 500 Kč