(24344)
Krajinná malba od holandského malíře jménem Jan de Goetheren. Autor vyobrazuje pohled na březový remízek obklopený krásně zbarveným vřesovištěm a úzkou pěšinu, která vede od popředí obrazu až za horizont. Olej na plátně. Zarámováno do masivního zdobného rámu se zlatou patinou. Signatura se nachází na pravé straně dole: J. de Goederen. Rám má na pár místech drobné oťuky a praskliny ve štuku.
Vyvolávací cena
15 000 Kč