Břízky u bystřiny

(24341)

Příjemná, detailní malba projasněné krajiny s pohledem na břízky, rostoucí podél bystřiny, u níž se pase pár vysoké zvěře. Olej na kartonu. Zarámováno do masivního dřevěného rámu se zlatou patinou. Rozměry malby jsou 77 x 40 cm, rozměry s rámem jsou 93 x 55 cm. Karton je na pravé straně nahoře v rohu mírně poškozen. Signováno na levé straně dole M. Höber.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

3 000 Kč