(24510)
Dílo od Františka Bílkovského s jeho oblíbeným námětem koňů. Umělec sahá po pestrých odstínech, malba působí energicky a lehce expresivně, z krajiny se v jeho podání stává shluk barevných skvrn a ploch, nepřestává však působit realisticky. Motiv hraje všemi barvami a působí dynamicky. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 87 x 49 cm, rozměry díla 71 x 34 cm. Signováno vpravo dole "F. Bílkovský".
Vyvolávací cena
1 500 Kč