Bílkovský František Vozka

(24510)

Dílo od Františka Bílkovského s jeho oblíbeným námětem koňů. Umělec sahá po pestrých odstínech, malba působí energicky a lehce expresivně, z krajiny se v jeho podání stává shluk barevných skvrn a ploch, nepřestává však působit realisticky. Motiv hraje všemi barvami a působí dynamicky. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 87 x 49 cm, rozměry díla 71 x 34 cm. Signováno vpravo dole "F. Bílkovský".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

1 500 Kč