Bílkovský František Tři koně ve třech barvách

(24540)

Malé dílko od Františka Bílkovského s jeho klasickým námětem koňů. V díle za pomocí akvarelu buduje s přesností těla zvířat, každý kůň má jinou barvu. Gradient ploch se snoubí s přesně kladenými obrysovými linkami a tato kombinace působí velice příjemně. Akvarel a perokresba na papíře, paspartováno pod sklem, rozměry s paspartou 41 x 30 cm, rozměry díla 21,5 x 9,5 cm. Signováno vpravo dole "F. Bílkovský".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

1 000 Kč