Bílkovský František Třešeň v zahradě

(24527)

Skvělá malba od Františka Bílkovského s námětem pohledu na oplocenou zahradu, za kterou se rozprostírá město. Centrálním a dominantním motivem je rozkvetlá třešeň, která svítí svými bílými květy, je to také část obrazu, která je nejpropracovanější. V dáli se v náznaku rýsuje město na horizontu, zahaleno neostrým mlžným oparem. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 70 x 73 cm, rozměry díla 55 x 58 cm. Signováno vpravo dole "Bílkovský".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

3 000 Kč