(24544)
Malba od Františka Bílkovského. Umělec vytváří naprostou změť barevných tahů, ve kterých se rýsuje hustě zarostlá zahrada s dominujícími diviznami v popředí. Autor zachycuje nespoutanost přírody, která má ale určitou pravidelnost, a tak opakováním tahů zaplňuje celé dílo. Olej na sololitu, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 43 x 33 cm, rozměry díla 30 x 20 cm. Signováno vpravo dole "F. Bílkovský", vzadu štítek o autorovi.
Vyvolávací cena
700 Kč