(24518)
Klasické dílo od Františka Bílkovského. V krajině tvořené jemně kolorovanými plochami se rýsují dva koně, kteří mají sytě černou barvu. Na jejich anatomii, postoj a detaily se umělec v díle zaměřil především, v jeho tvorbě se koně staly zásadním motivem. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 51 x 41 cm, rozměry díla 30 x 20 cm. Signováno vpravo dole "F. Bílkovský 79".
Vyvolávací cena
800 Kč