Bílkovský František Černí hřebci

(24518)

Klasické dílo od Františka Bílkovského. V krajině tvořené jemně kolorovanými plochami se rýsují dva koně, kteří mají sytě černou barvu. Na jejich anatomii, postoj a detaily se umělec v díle zaměřil především, v jeho tvorbě se koně staly zásadním motivem. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 51 x 41 cm, rozměry díla 30 x 20 cm. Signováno vpravo dole "F. Bílkovský 79".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

800 Kč