(24576)
Příjemná krajinomalba od neznámého autora s motivem zimního období. V díle se rýsují vrstvy sněhu v různých odstínech bílé a šedé barvy, v pozadí stojí pár chaloupek. Umělec používá čisté plochy bez zbytečných detailů. Olej na kartonu, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 62 x 48 cm. Nesignováno.
Vyvolávací cena
1 000 Kč