Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Zima v krajině

(24576)

Příjemná krajinomalba od neznámého autora s motivem zimního období. V díle se rýsují vrstvy sněhu v různých odstínech bílé a šedé barvy, v pozadí stojí pár chaloupek. Umělec používá čisté plochy bez zbytečných detailů. Olej na kartonu, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 62 x 48 cm. Nesignováno.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

1 000 Kč