(24703)
Plakát od Vlastimila Zábranského s jeho klasickým námětem ženské postavy. Zrzavá žena stojí v centru díla, její postava se ohýbá společně s barevným prostorem. Umělec v díle volí velmi pestré barvy a buduje obraz za pomoci své vlastní stylizace. Sérigrafie na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 57 x 47 cm, rozměry díla 39 x 28,5 cm. Signováno dole uprostřed "Zábranský", výtisk 64/100, rok 2016. Ofset.
Vyvolávací cena
500 Kč