Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Zábranský Vlastimil Zplozenci nebe

(24703)

Plakát od Vlastimila Zábranského s jeho klasickým námětem ženské postavy. Zrzavá žena stojí v centru díla, její postava se ohýbá společně s barevným prostorem. Umělec v díle volí velmi pestré barvy a buduje obraz za pomoci své vlastní stylizace. Sérigrafie na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 57 x 47 cm, rozměry díla 39 x 28,5 cm. Signováno dole uprostřed "Zábranský", výtisk 64/100, rok 2016. Ofset.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

500 Kč