Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Veris Jaroslav - Zamazal Žluté růže

(24581)

Milé dílko od autora Verise Zamazala. Na modrém pozadí vynikají dvě žluté růže, jedná se o klasické zátiší, které upírá svou pozornost na krásné květy ve váze. Jemným stínováním ploch vytváří umělec hloubku a prostor v díle, pozadí je v jemném útlumu, aby hlavní slovo dostaly květiny. Olej na sololitu, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 56 x 46 cm, rozměry díla 35 x 23 cm. Signováno vpravod dole "Veris". Ze zadní strany datace - viz foto.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

1 500 Kč