(24581)
Milé dílko od autora Verise Zamazala. Na modrém pozadí vynikají dvě žluté růže, jedná se o klasické zátiší, které upírá svou pozornost na krásné květy ve váze. Jemným stínováním ploch vytváří umělec hloubku a prostor v díle, pozadí je v jemném útlumu, aby hlavní slovo dostaly květiny. Olej na sololitu, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 56 x 46 cm, rozměry díla 35 x 23 cm. Signováno vpravod dole "Veris". Ze zadní strany datace - viz foto.
Vyvolávací cena
1 500 Kč