Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Veris Jaroslav - Zamazal Růže v modré váze

(24579)

Pěkné zátiší od Verise Zamazala. Umělec maluje pozadí složené z různě barevných skvrn, ladí především dva odstíny - růžový a zelený, díky kterým v díle vzniká příjemná vizuální hra. V modré váze kvetou tři půvabné růže, umělec nevytváří nijak detailní malbu, i přesto působí zátiší realisticky. Olej na kartonu?, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 50 x 40 cm, rozměry díla 32 x 21 cm. Signováno vpravo dole "Veris", ze zadní strany věnování a datace - viz foto.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

1 500 Kč