Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h
Angiolini B. G.
U krámu
(11484)
Žánrová italská scéna z 19.století. Akvarel na kartonu, rozměr díla 26x41cm, včetně rámu 55x68 cm. Signováno v pravém dolním rohu "B. G. Angiolini". Rámováno, zaskleno.