(24574)
Dílo s motivem dřevěného kostelíka v krajině. Autor pracuje tak, že si rozloží motiv na jednotlivé barevné plochy, které skládá dohromady. Používá i černou obrysovou linku. Nad kostelíkem se stahují mračna, na obzoru zapadá slunce. Kombinovaná technika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 64 x 48 cm, rozměry díla 38 x 27 cm. Signováno vpravo dole "Karel Toman 35".
Vyvolávací cena
600 Kč