Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Toman Karel Kostelík

(24574)

Dílo s motivem dřevěného kostelíka v krajině. Autor pracuje tak, že si rozloží motiv na jednotlivé barevné plochy, které skládá dohromady. Používá i černou obrysovou linku. Nad kostelíkem se stahují mračna, na obzoru zapadá slunce. Kombinovaná technika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 64 x 48 cm, rozměry díla 38 x 27 cm. Signováno vpravo dole "Karel Toman 35".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

600 Kč