(24575)
Příjemné dílo s pohledem na bárky v přístavu na Jordánu. Autor pracuje s námětem tak, že si rozloží motiv na jednotlivé barevné plochy, které skládá dohromady. Místy používá černou obrysovou linku. Na klidném moři se pohupuje několik lodí a pláž pokrývá zlatavý písek. Kombinovaná technika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 63 x 48 cm, rozměry díla 38 x 27 cm. Signováno vpravo dole "Karel Toman 35"
Vyvolávací cena
900 Kč