Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Synáček Otakar Akt zády

(24695)

Velkoformátová malba od Otakara Synáčka s námětem aktu zezadu. Dílo působí jako studijní malba, model sedí zády a tak umělec věnuje veškerou pozornost hmotě svalů na zádech, záhybům a křivkám. Postava je v obklopení červeného pozadí. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 100 x 80 cm, rozměry díla 72 x 92 cm. Signováno vpravo dole "O. Synáček".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

3 500 Kč