(24695)
Velkoformátová malba od Otakara Synáčka s námětem aktu zezadu. Dílo působí jako studijní malba, model sedí zády a tak umělec věnuje veškerou pozornost hmotě svalů na zádech, záhybům a křivkám. Postava je v obklopení červeného pozadí. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 100 x 80 cm, rozměry díla 72 x 92 cm. Signováno vpravo dole "O. Synáček".
Vyvolávací cena
3 500 Kč