Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Rosenthal Akt při koupeli

(22857)

Težká kameninová Art Deco plastika vyobrazující akt dívku v nadčasovém slonovinovém odstínu. Vyrobila slavná porcelánka Rosenthal. Na výšku měří 29 cm, v nejširším bodě měří 21 cm, hloubka je 17 cm. Navrženo německým sochařem Rudolfem Kaesbachem. Z boční strany na podstavci se nachází poškození, oťuk velký cca 1,5 x 4,5 cm. Značeno ze spodní strany dole značkou Rosenthal. Signatura R. Kaesbach se nachází ze zadní strany podstavce, viz foto.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

2 000 Kč