(24585)
Malba portrétu mladé ženy, oděné do nadýchaných zdobených šatů. Žena kouká zasněně, s úctou vzhůru. Olej na plátně, zarámováno do jednoduchého dřevěného rámu se zatým lemováním. Rozměry malby jsou 54 x 67 cm. V barvě se nachází praskliny, rám má místy drobné oťuky. Celkové rozměry s rámem jsou 70 x 83 cm. Nesignováno.
Vyvolávací cena
4 000 Kč