Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Portrét ženy

(24585)

Malba portrétu mladé ženy, oděné do nadýchaných zdobených šatů. Žena kouká zasněně, s úctou vzhůru. Olej na plátně, zarámováno do jednoduchého dřevěného rámu se zatým lemováním. Rozměry malby jsou 54 x 67 cm. V barvě se nachází praskliny, rám má místy drobné oťuky. Celkové rozměry s rámem jsou 70 x 83 cm.  Nesignováno.

Vyvolávací cena

4 000 Kč