Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Portrét otce

(24583)

Portrét otce, hlavy rodiny, s vážným výrazem. Od neznámého autora. Olej na plátně, zarámováno do zdobeného dřevěného rámu. Rozměry malby jsou 53 x 66 cm. Zlacené vyřezávané zdobení je místy popraskané a ošoupané. Celkové rozměry s rámem jsou 76 x 89 cm. Nesignováno. Mírná krakelace v barvě. Rám je lehce poškozen ze spodní strany dole.

Vyvolávací cena

4 000 Kč