Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Portrét muže

(24586)

Povedený portrét seriózního muže se zlatými brýlemi. Olej na plátně, zarámováno do dřevěného rámu. Rozměry malby jsou 54 x 67 cm.Celkové rozměry s rámem jsou 83 x 70 cm. V malbě je mírná krakelace, rám má jemné oťuky, jinak je dílo bez poškození. Nesignováno.

Vyvolávací cena

4 000 Kč