Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Portrét matky

(24584)

Povedený portrét starší ženy s přísným, ale přesto laskavým výrazem. Olej na plátně, zarámováno do dřevěného černého rámu se zlatým zdobením. Zlacení je místy ošoupané. Rozměry malby jsou 53 x 66 cm. Celkové rozměry s rámem jsou 76 x 89 cm. Nesignováno.

Vyvolávací cena

4 000 Kč