(24584)
Povedený portrét starší ženy s přísným, ale přesto laskavým výrazem. Olej na plátně, zarámováno do dřevěného černého rámu se zlatým zdobením. Zlacení je místy ošoupané. Rozměry malby jsou 53 x 66 cm. Celkové rozměry s rámem jsou 76 x 89 cm. Nesignováno.
Vyvolávací cena
4 000 Kč