Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h
Tylš Emil
Podzimní romance
(12578)
Obraz zachycující přírodu a náchodský zámek. Olej na kartonu o rozměrech malby 61 x 44 cm, včetně rámu 81 x 64 cm. Signováno E. Tylš. Malba ok, rám lehké praskliny.