(24580)
Drobná grafika s námětem lví rodinky v exotické krajině. Autor vytváří velmi detailní obraz, jemně buduje jednotlivá stébla trávy, keře, koruny stromů a stejnou pozornost věnuje i dvěma lvům, kteří v krajině poklidně odpočívají. Díky kombinaci leptu a akvatinty vzniká podrobná realistická grafika. Let + akvatinta na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 37 x 27 cm, rozměry díla 19 x 13 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena
600 Kč