Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h
Zeman Antonín
Kytice
(20361)
Obraz velké letní kytice od autora jménem Antonín Zeman. Olej na plátně o rozměrech malby 49 x 64 cm, Rozměry s rámem jsou 70 x 97 cm. Signováno A. Zeman. Rám již nese známky opotřebení.