(24561)
Grafika od našeho významného výtvarníka Oldřicha Kulhánka. V novoročence ztvárňuje dva portréty, mezi kterými se kupí mince a v pozadí nápis akcie. Kulhánek je mistr realistického ztvárnění, jeho grafiky mají velké množštví detailů, jsou vždy důkladně prokreslené. Litografie na papíře, paspartováno pod sklem, rozměry s paspartou 31 x 23 cm, rozměry díla 17 x 10 cm. Signováno Dole "Oldřich Kulhánek 96", výtisk 1/200.
Vyvolávací cena
1 000 Kč