Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Kulhánek Oldřich Akcie - PF 1997

(24561)

Grafika od našeho významného výtvarníka Oldřicha Kulhánka. V novoročence ztvárňuje dva portréty, mezi kterými se kupí mince a v pozadí nápis akcie. Kulhánek je mistr realistického ztvárnění, jeho grafiky mají velké množštví detailů, jsou vždy důkladně prokreslené. Litografie na papíře, paspartováno pod sklem, rozměry s paspartou 31 x 23 cm, rozměry díla 17 x 10 cm. Signováno Dole "Oldřich Kulhánek 96", výtisk 1/200.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

1 000 Kč