(24560)
Podzimní krajinomalba od Josefa Jambora. Autor vytváří obraz především v odstínech šedé a hnědé barvy, krajina je mdlá a chystá se ke spánku. Autor věrně zachycuje realitu a nesnaží se jí přikrášlit, maluje podzim v jeho typické jednolitosti. Olej na kartonu, rámováno, rozměry s rámem 43 x 33 cm, rozměry díla 29 x 20 cm. Signováno vpravo dole "Jambor 1934".
Vyvolávací cena
35 000 Kč