Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Jambor Josef Hnědý podzim

(24560)

Podzimní krajinomalba od Josefa Jambora. Autor vytváří obraz především v odstínech šedé a hnědé barvy, krajina je mdlá a chystá se ke spánku. Autor věrně zachycuje realitu a nesnaží se jí přikrášlit, maluje podzim v jeho typické jednolitosti. Olej na kartonu, rámováno, rozměry s rámem 43 x 33 cm, rozměry díla 29 x 20 cm. Signováno vpravo dole "Jambor 1934".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

35 000 Kč