Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Hodek Josef Studie ženy

(23546)

Skvělý portrét ženy od autora Josefa Hodka. Umělec vytváří jemný náčtr tenkou linkou, na kterou pak vrství silnější, výrazné linky. Opakováním linek upřesňuje tvar a vytváří výbornou studii ženského těla, napůl oděného, napůl nahého. Žena má půvabnou tvář a pohled směřuje před sebe. Dílo je zasazeno do rámu, který se nádherně snoubí s formální stránkou díla a vytváří harmonii. Tuš na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 64 x 54 cm, rozměry díla 49 x 36 cm. Signováno vpravo dole "Jos. Hodek".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

2 500 Kč