Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h
Dívka s paraplíčkem
(23586)
Obraz dívky se slunečníkem. Obraz není signovaný a nemá žádné známky poškození. Jedná se o olejomalbu na dřevěné desce. Rozměry s rámem jsou 36 x 17 cm a bez rámu 29 x 11 cm