Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Děs běs

(21727)

Expresivně laděné dílo abstraktního charakteru, ve kterém divák může sám pátrat po skrytých významech. Na bledě modrém pozadí vynikají energické cákance červené barvy, růžové tahy štětce a rámování prostřednictvím stínování okrajových ploch. Olej na plátně, nerámováno, rozměr 50 x 70 cm. Signováno zezadu "Klára Ana".

Vyvolávací cena

700 Kč