(24570)
Skvělá malba od Františka Bílkovského. Autor volí obyčejný námět, do formátu maluje misku plnou zralých třešní. Bílkovský dokáže z všedního námětu vytvořit velmi poetický laděný obraz, svou atmosférou působí obraz neobyčejně. Olej na sololitu, rámováno, rozměry s rámem 26 x 30 cm, rozměry díla 21 x 18 cm. Signováno vlevo dole "F. Bílkovský".
Vyvolávací cena
600 Kč