Aukce - antik u papouška - obrazy - 26.2.2026 v 19.00 h

Bílkovský František Třešně zrály

(24570)

Skvělá malba od Františka Bílkovského. Autor volí obyčejný námět, do formátu maluje misku plnou zralých třešní. Bílkovský dokáže z všedního námětu vytvořit velmi poetický laděný obraz, svou atmosférou působí obraz neobyčejně. Olej na sololitu, rámováno, rozměry s rámem 26 x 30 cm, rozměry díla 21 x 18 cm. Signováno vlevo dole "F. Bílkovský".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

600 Kč