Aktuálně přijímáme obrazy, starožitnosti a šperky do aukce. Kontaktujte nás.

Aukce mincí

Zpět

Přijímáme do aukce antické mince, zahraniční i české staré mince, zlaté a stříbrné mince nebo vzácné sběratelské bankovky.

Pomůžeme vám výhodně zpeněžit také svatováclavský dukát, zlatý dukát s Franzem Josefem (nebo jiné zlaté mince s Franzem Josefem), mince Karel IV. a hodnotné investiční mince.

Vzácná platidla z různých oblastí numismatiky přijímáme do aukcí nepřetržitě po celý rok.

Rádi byste vydražili své mince v aukci?

Zajistíme vše potřebné k prodeji mincí. Vaše zboží převezmeme u nás v obchodě, nebo přijdeme až k vám domů. Předměty naceníme a sepíšeme smlouvu o prodeji.

O další kroky se postaráme my. Vybereme vhodný aukční dům a po skončení dražby dohlédneme, abyste peníze za prodané mince obdrželi co nejdříve. Za zprostředkování neplatíte žádné další poplatky.

Při numismatických aukcích spolupracujeme s osvědčenými aukčními domy. Víme, kdo se na co specializuje a kde je největší potenciál pro nejúspěšnější prodej a tím i zisk.

Chcete mít jistotu, že vyberete tu správnou aukci a prodáte za nejvyšší cenu?

Pokud chcete prodat své mince v aukci nebo třeba předaukčním prodeji, ozvěte se nám.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli formu výkupu, všechny potřebné kroky vám vysvětlíme, abyste přesně věděli, jak bude prodej mincí probíhat.

Kromě uspokojení z dobrého obchodu a odpovídající finanční částky budete odcházet s vědomím, že bylo o vás a vaše cennosti dobře postaráno.

Chcete-li nám nabídnout staré mince do aukce, vyplňte prosím tento elektronický formulář.

Používáním stránek provozovaných upapouska.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zabezpečit lepší služby. Více informací