baroko
Barokní tabernákl z přelomu poloviny 18.století je ve stavu před menším restaurováním, na několik a místech chybí kousek dýhy a lišty. Výška 180 cm, šířka v nejširším bodě 125 cm.
Pro lepší posouzení doporučujeme samozřejmě osobní prohlídku. V případě zájmu zajistíme renovaci.