Výhled na Tatry

(12071)

Krupec Viktor

Pastel na kartonu pod sklem, rozměry díla 64x48 cm, s rámem 77x58 cm. Signováno v pravém dolním rohu "Krupec 19". Poškozená vrchní hrana rámu
Aukce (Vyvolávací cena)
4 000 Kč