Břízy a golf
(12145)
Fluri Reinhard
Kombinovaná technika - akryl, olej na překližce, rozměr díla 120 x 80 cm. Zakoupeno v ateliéru umělce v roce 2008. Signováno v pravém dolním rohu. Autor: Reinhard Fluri - nejslavnější žijící švýcarský autor.
Aukce (Vyvolávací cena)
650 000 Kč