Přírodní scenérie
(14932)
Brázda Oskar
Strom v zátoce, olej na plátně, rozměry s rámem 85 x 73 cm, bez rámu 69 x 57 cm. Signováno viz foto "O. Brázda 1957". Narozen 1887 Rosice u Pardubic-1977 Líčkov u Žatce, absolvent Akademie ve Vídni
Aukce (Vyvolávací cena)
12 000 Kč