Malba

Probouzející se krajina

(15674)

Šafář Václav

Tato malba nám nabízí pohled do krajiny, která se nejspíš probouzí ze zimy a chystá se znovu rozkvést. Zajímavý je obraz zejména rukopisem autora. Způsob práce s barvou a tahy, linkou je velmi specifický, působí roztřeseně a surově, díky čemuž působí obraz paradoxně realisticky, nebo může zdálky připomínat snímek. Olej na plátně, rozměry s rámem 96 x 75 cm, bez rámu 78 x 57 cm. Krakelace na povrchu malby. Signováno viz foto. Šafář.
Aukce (Vyvolávací cena)
5 000 Kč