Malba

Luční kvítí

(15632)

Trnka Jiří

Půvabné dílo jehož centrálním motivem jsou květiny. V díle jsou patrné tahy štětcem, jednotlivá kvítka jsou s lehkostí propracovaná a vystínovaná. Obraz působí velmi příjemně i díky své barevné kombinaci a detailům, jako jsou tu a tam malé kapradinky, či světlá místa květů a charakteristicky rozpité plochy akvarelových barev. Akvarel na papíře, rozměry s rámem 37 x 30,5 cm, rozměr bez rámu 21 x 15,5 cm. Signováno viz foto Trnka.
Aukce (Vyvolávací cena)
7 000 Kč