Květinové zátiší s beruškou
(15630)
Jiřincová Ludmila
Drobné jednoduché dílo, jehož námětem je květinové zátiší. Obraz působí velmi příjemně díky rozpitým plochám, které se navzájem prolínají a vytváří něžnou atmosféru díla. Zajímavý je i autorčin smysl pro detail, z celého obrazu vystupuje precizně namalovaná malá beruška, která celou scénu dotváří a vnáší do ní realistický prvek. Akvarel na papíře pod sklem, rozměry díla s rámem 33,5 x 24,5 cm, rozměr malby 15 x 11 cm. Signováno viz foto "L. Jiřincová".
Aukce (Vyvolávací cena)
2 500 Kč