Jarní snění

(14925)

Košvanec Vlastimil

Pestrobarevná idylka od malíře Vlastimila Košvance, pro jehož tvorbu je typické použití výrazných, sytých tónů. Na tomto díle vidíme dvě půvabné dívky, které se užívají slunečné odpoledne v přírodě. Velký důraz klade autor právě na to, aby vystihl rozmanitost a krásu přírody, která se snoubí s krásou zobrazených dívek. V centru vidíme vodní hladinu, ve které se zrcadlí slunečná obloha. Olej na plátně pod sklem, rozměry s rámem 110 x 90 cm, rozměr malby 88 x 69 cm. Signováno viz foto "V. Košvanec". Na zadní straně autorský štítek.
Aukce (Vyvolávací cena)
45 000 Kč