Malba

Něžná krása

(15682)

Dvořák František

Tento výtvor je mistrovským ovládnutím média malby, zobrazuje akt ženy, která si právě rozplétá vlasy. Dílo nám připomíná kousky z dílen mistrů, autor zde velmi autenticky a věrohodně zachycuje intimní moment svlékající se ženy, zdařile buduje hmotu těla a přidává půvab svým realistickým zpracováním. Přechody a tahy štětce jsou plynulé, jemné a splývají. Olej na plátně, rozměry s rámem 70 x 59 cm, bez rámu 53 x 43 cm. Rám je lehce poškozený. Signováno viz foto - František Dvořák. Místy lehce přelakováno
Aukce (Vyvolávací cena)
35 000 Kč