Sníh v ulici
(15672)
Kotvald Ferdinand
Drobná malba se zimním motivem, na které najdeme rodinku, která si zrovna užívá zimní radovánky. Díváme se do uličky lemované stromy a domy, které mají výrazné syté barvy. Celým dílem prostupuje typicky modré zimní světlo. Olej na papíře pod sklem, rozměry s rámem 47 x 41 cm, rozměry malby 21 x 17 cm. Signováno viz foto "F. Kotvald".
Aukce (Vyvolávací cena)
7 000 Kč