Obrazy

Portrét ženy

(8824)

Ludmila Kleimondová - Janovská

Olej na plátně rozměr malby šířka 45 cm, výška 56,5 cm , včetně dřevěného řezbovaného rámu výška 55 cm , šířka 73 cm. Signováno v levém rohu. Malířka Ludmila Kleimondová-Janovská.
Aukce (Vyvolávací cena)
13 600 Kč