Zámecká kazeta se stříbrnými příbory
(11027)
Dýhovaná kazeta se stříbrnými příbory 43 x 61 x 44 cm, cca 7000 g, ag 800/1000, punc Německo. Příbory i bedna mají vyryté písmeno ,,S,,. Druhá polovina20 století. Komppletní sada, nic nechybí. Top stav.
Aukce (Vyvolávací cena)
30 000 Kč