Servis je kompletní, bez poškození, značeno Ditmar Urbach. Výška jednoho hrníčku 5 cm, šířka nahoře bez ucha 10 cm.
Šířka talířku 15 cm.
Mlékovka - šířka 8 cm, výška 6 cm.
Cukřenka - šířka 11 cm, výška bez poklopu 6,5 cm.
Konvička - šířka 15 cm, výška bez poklopu 11 cm, průměr ucha 7 cm.