Zlaté, dámské hodinky
(5565)
Zlaté, kapesní hodinky, neznačené, dvouplášťové, celková váha 36,7 g, ryzost 585/1000, punc veverka, průměr ciferníku 27 mm, celkem 30mm, vnitřní plášť metal. Jsou ve výborném stavu bez poškození, funkční.
Aukce (Vyvolávací cena)
5 000 Kč