Kresba a grafika

Tři grácie - prostřední, 44 x 24 cm

(15577)

Zoubek Olbram

Dílo od autora Olbrama Zoubka je typické charakteristickým rukopisem autora, jeho tvorba je figurativní, postavy v jeho podání jsou vertikální, prodloužené, tenké a často jsou zdobené prvkem zlaté barvy. Ve své grafické práci se věnoval především reliéfním obrazům, které jsou výjimečné svou jemností a také křehkostí, která je podržena zlatým prachem, který vyniká na některých částech díla. Zlacený reliéfní tisk pod sklem, rozměry s rámem  69 x 47 cm, rozměry vloženého listu papíru 44 x 24 cm. Signováno viz foto "Olbram Zoubek".
Aukce (Vyvolávací cena)
12 000 Kč